Mikrobiologi.net/SFM

Mikrobiologi.net > SFM > Medlemmar > Staffan Svärd  
Staffan Svärd
Professor  
Lektor i Eukaryot Mikrobiologi
 

Roller
2004-04-21 till 2022-12-31 Medlem SFM
2004-04-21 till 2009-05-31 Övrig styrelseledamot SFM
2005-05-01 till 2009-06-01 Vice ordförande SFM
2009-06-02 till 2013-05-31 Ordförande SFM
2010-11-01 till 2013-06-01 Personuppgiftsansvarig SFM
2010-11-01 till 2013-12-31 Webmaster SFM
2013-06-01 till 2019-06-01 Övrig styrelseledamot SFM

Adress (Arbete)
ICM
Mikrobiologi
Uppsala universitet
Box 596
SE-751 24
Uppsala
Sverige

Kontaktinformation

Som inloggad kan du eventuellt se ytterligare information.


2021-10-19 10:24
© Allt material på denna webbplats skyddas av upphovsrättslagen.
Upphovs- och förfoganderätten tillhör Mikrobiologi.net och respektive upphovsman