Mikrobiologi.net/SFM

Mikrobiologi.net > SFM > Medlemmar > Martin Sundqvist  
Martin Sundqvist
Med dr  
Överläkare
 

Roller
2006-05-17 till 2026-03-01 Medlem FKM
2014-01-01 till 2017-12-31 Referensgruppen för klinisk bakteriologi FKM
2016-05-30 till 2019-05-14 Vice ordförande
2 år (2018-2020)
FKM
2017-01-01 till 2017-12-31 Stipendieansvarig FKM
2017-09-22 till 2018-05-31 Informationsansvarig FKM
2018-11-01 till 2022-12-31 Referensgruppen för klinisk virologi FKM
2019-05-14 till 2021-05-25 Ordförande
Mandatperiod 2 år (2019-2021)
FKM
2021-05-25 till 2023-06-30 Ordförande
Mandatperiod 2 år (2021-2023)
FKM

Kontaktinformation

Som inloggad kan du eventuellt se ytterligare information.


2021-10-19 11:32
© Allt material på denna webbplats skyddas av upphovsrättslagen.
Upphovs- och förfoganderätten tillhör Mikrobiologi.net och respektive upphovsman