Mikrobiologi.net/SFM

Mikrobiologi.net > SFM > Medlemmar > Åsa Sjöling  
Åsa Sjöling
Docent  
Forskare, Universitetslektor
 

Roller
2009-05-25 till 2023-12-31 Medlem SFM
2009-06-02 till 2017-05-31 Övrig styrelseledamot SFM
2011-06-01 till 2013-05-31 Vice ordförande SFM
2013-06-00 till 2017-06-30 Medlemsansvarig SFM
2013-06-01 till 2017-05-31 Ordförande SFM
2013-06-01 till 2017-06-30 Webmaster SFM
2018-05-30 till 2019-05-30 Sekreterare SFM
2018-05-30 till 2019-09-30 Medlemsansvarig SFM
2018-05-30 till 2019-09-30 Webmaster SFM
2019-06-01 till 2021-06-29 Suppleant SFM

Kontaktinformation

Som inloggad kan du eventuellt se ytterligare information.


2021-10-19 09:57
© Allt material på denna webbplats skyddas av upphovsrättslagen.
Upphovs- och förfoganderätten tillhör Mikrobiologi.net och respektive upphovsman