Mikrobiologi.net/FKM

Mikrobiologi.net > FKM > Medlemmar > Christina Larsson  
Christina Larsson
PhD  
Mikrobiolog
 

Roller
2009-09-24 till 2010-12-31 Medlem FKM
2020-05-19 till 2023-03-01 Medlem FKM
2020-05-26 till 2022-06-30 Informationsansvarig
Personuppgiftsansvarig (Mandatperiod 2020-2022)
FKM
2020-05-26 till 2022-06-30 Medlemsansvarig
Mandatperiod 2 år (2020-2022)
FKM
2020-05-26 till 2022-06-30 Övrig styrelseledamot
Mandatperiod 2 år 2020-2022
FKM

Kontaktinformation

Som inloggad kan du eventuellt se ytterligare information.


2022-01-20 18:47
© Allt material på denna webbplats skyddas av upphovsrättslagen.
Upphovs- och förfoganderätten tillhör Mikrobiologi.net och respektive upphovsman